MEDI-AS, s.r.o. – Stupava

Medi-As, s.r.o je súkromné zadravotnícke zariadenie s individuálnym prístupom.
Spoločnosť Medi-as si váži Vaše zdravie. U nás nebudete iba “štatistické číslo”.

Novinka: Jednodňová chirugia!!
Profil spoločnosti

Spoločnosť Medi-as, s.r.o pokračuje v úspešnom pôsobení spoločnosti MediAmbul a MediTax na trhu nadštandardných zdravotníckych služieb s cieľom naplniť svoje základné poslanie:

Chrániť zdravie svojich klientov ako ich najvyššiu ľudskú hodnotu.

Svoje služby poskytuje formou internej a chirurgickej ambulantnej starostlivosti. Značku „nadštandardnosti“ im zaručuje spôsob ich poskytovania, vyjadrujúci hodnoty spoločnosti:

Budovanie dlhodobého vzťahu
Chceme vybudovať dlhodobý vzťah so všetkými našimi zákazníkmi. Hodnota sa má stretnúť s protihodnotou.
Dôraz na pohodlie klienta
Chceme, aby ste sa u nás dobre cítili. Milý a ústretový personál a pekné prostredie nášho strediska má byť jeden z dlhodobo dôležitých atribútov.
Dôraz na kvalitu
Chceme, aby ste si zlepšili kvalitu Vášho života zlepšením Vášho zdravotného stavu. Náš kvalifikovaný personál Vám chce k tomu výrazne napomôcť.

Kontakt na polikliniku:

Adresa polikliniky:

Hviezdoslavova 56

90031 Stupava

Otváracie hodiny:

Každá ordinácia má svoje otváracie hodiny. Pre každú z nich je nájdete na stránkach uvedených vyššie.